Teknik Servis

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte kombi servisi ve kombi bakımı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.Oluşan her tür arıza durumunda firmamıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Temiz Oda

Temiz oda, üretim ve/veya araştırma amacıyla kurulan, havadaki toz ve diğer parçacıklardan mümkün olduğunca arındırılmış sıcaklık ve nem kontrollü çalışma ortamıdır.

Daha Fazla Bilgi

HVAC Sistemleri

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirmeyi içeren, fabrika, hastane, alışveriş merkezi gibi yaşam alanın ve enerji tüketiminin yoğun olduğu yerlerde geniş uygulama alanları bulan bir sistemdir.

Daha Fazla Bilgi

Hakkımızda

Neşe Teknik Mühendislik, mekanik tesisat alanında sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan faaliyetlerine, 1989 yılında Ankara Maltepe'de ısıtma soğutma malzemesi satışı ve teknik servis hizmetleri sunarak başlamıştır.

Zaman içerisinde ürün çeşitliliğini artıran firmamız, havalandırma, klima VRV teknolojileri, temiz oda sistemleri, HVAC Sistemleri alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır.

Neşe Teknik Mühendislik, kuruluşundan bugüne geldiği noktaya bakıldığında görülen hızlı ve anlamlı büyümenin sonucu olarak, kalite standartlarında sunulan ürün ve hizmetlerde gurur verici bir referans listesi edinmiştir.

Hemen Teklif Al